Přečtěte si odpovědi na nejčastěji pokládané otázky ohledně klimatizací Daikin vyráběných tady u nás v České republice.

Nová řada klimatizací Daikin Emura dokázala spojením elegantního designu a moderní technologie zkombinovat formu a funkcionalitu. Tím se stala symbolem moderní klimatizace.
V továrně Daikin v Plzni se vyrábějí klimatizační jednotky určené pro domácnosti. Konkrétně se jedná o řadu klimatizací Daikin Emura. Dále se zde vyrábějí nástěnné klimatizace CTXS/FTXS-K a FTX-JV/GV.
Inteligentní oko je vlastně pohybové čidlo sledující pohyb osob po místnosti. Díky tomu lze směřovat proud studeného vzduchu tam, kde nejsou žádné osoby. V případě, že se v místnosti nikdo nenachází déle jak 20 minut, přepne se jednotka do úsporného režimu. Po příchodu osoby do místnosti, se jednotka opět aktivuje.
Ano, nová generace klimatizací Daikin Emura je vyráběna v České republice, konkrétně v továrně Daikin Industries CZ, která se nachází v Plzni.
3D průtok vzduchu je určený pro zajištění rovnoměrné teploty v celé místnosti. Tato technologie natáčí vzduchové lamely klimatizace střídavě do stran, čímž vzduch rovnoměrně cirkuluje.
Daikin Online Controller je aplikace pracující na platformě Apple či Android, která majitelům klimatizace Daikin umožňuje nastavit si teplotu, ať už jsou kdekoliv, třeba i na cestách.
Japonská společnost Daikin, která byla založena v roce 1924, je předním světovým výrobcem zařízení určených pro větrání a vytápění. Zabývá se výrobou klimatizací, tepelných čerpadel i chladicích zařízení. Za celou dobu svého fungování se společnost Daikin stala synonymem klimatizací vysoké kvality nejen pro soukromé, ale také pro komerční a průmyslové účely.
Rozdíl je především v použití inovativní technologie kompresoru. Díky tomu dosahuje jednotka Daikin Emura vysoké účinnosti chlazení SEER až A+++ i vysoké účinnosti vytápění SCOP až A++. Kromě toho se tato jednotka může pochlubit také velmi nízkou hladinou hluku až 19 dB(A).
V továrně Daikin v Plzni se ve velkém vyrábějí zařízení určená pro domácnosti.
Továrna v Brně je určena především k výrobě kompresorů, které jsou určené pro ostatní továrny v Evropě. Vyrábí se zde spirálové kompresory a kompresory swing určené pro jednotky s nízkým výkonem. Dále jsou zde vyráběny akumulátory pro jednotky Sky Air a hydroboxy a zásobníky na teplou vodu pro tepelná čerpadla Daikin Altherma.

DAIKIN

Zjistěte více informací o společnosti Daikin, která je předním světovým výrobcem zařízení pro vytápění, větrání a chlazení.